STUDIO OBSESSION

to firma, która istnieje na rynku od 2009 roku wciąż umacniając swoją pozycję.

Zostaliśmy wielokrotnie wyróżnieni we współpracy w eventach wizerunkowych w mieście Ruda Śląska. Wyróżniono nas też na łamach czasopism branżowych – ‘Nail-Pro’ i ‘Les Nouvelles Esthetiques’.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu usług, które Państwu oferujemy. Pracujemy na wysokiej jakości materiałach, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasz zespół tworzy grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu: makijażu permanentnego, stylizacji paznokci, kosmetyki, stylizacji rzęs i makijażu. Stale poszerzamy naszą wiedzę na branżowych szkoleniach, konferencjach i warsztatach, a umiejętności sprawdzamy na ogólnopolskich mistrzostwach.

Wszystkie zabiegi w naszym studio wykonywane są z sercem i pasją, ponieważ nadrzędnymi wartościami dla nas są jakość i zadowolenie naszych klientów.

REFERENCJE

Wykonywałam zabieg permanentny brwi w studio, które poleciły mi moje znajome i jestem niesamowicie zadowolona i zaskoczona (dodam ze salon jest godzinę drogi od mojego rodzinnego miasta ale uważam ze jest to jeden z najlepszym salonów na Śląsku). Pani Ania która wykonywała zabieg jest mega profesjonalistka w tym co robi. Krok po kroku instruowała mnie jak zabieg będzie wyglądać i co będzie robić. Brwi starannie dopasowane do kształtu twarz. Zabieg był praktycznie bezbolesny a czas upłynął bardzo szybko dzięki miłej rozmowie, poza tym salon jest niezwykle przytulny a dodatkowo bardzo nowoczesny. Na starcie Panie witają nas uśmiechem oraz gościnnością. Na pewno nie raz zagoszczę w tym miejscu!
Sonia Armata
Sonia Armata
Studio Obsession jak najbardziej godne polecenia!!! Każda z dziewczyn to profesjonalistka w swojej dziedzinie. Jakość usług wykonywana na najwyższym poziomie. Myślę, że Studia Obsession nie trzeba reklamować. Kto był ten wie!!! i pewnie wyszedł zadowolony! Z pozdrowieniami dla każdej z dziewczyn !!!!
Agnieszka Neznal
Agnieszka Neznal
Mama miała wykonywany w studio zabieg depilacji oraz regulacje brwi z henną, wszystko przebiegło w miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm, jakość usługi na najwyższym poziomie. Na pewno wrócimy do salonu Obsession.
Polecamy zabiegi w wykonaniu Pani Moniki.
Aleksandra Torc
Aleksandra Torc