Anna Moj-Kowalska

| linergistka – master | trener makijażu permanentnego | stylistka paznokci | założycielka Studio Obsession |

W czerwcu 2009 roku, po zakończeniu pracy jako stylistka paznokci w katowickim Beauty Clubie i rudzkim studio Sahara, założyła STUDIO OBSESSION. W międzyczasie przekwalifikowała się z inżyniera Ochrony Środowiska na Specjalistę ds. Wizażu i Stylizacji. Pierwsze Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu w jakich wzięła udział przyniosły jej III miejsce na podium.

W roku 2010 zdobyła Mistrzostwo Polski w IX Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Ekstrawaganckiego. Po kilku innych konkursach, w których zawsze zdobywała wyróżnienia lub miejsce na podium, sukces zwycięstwa powtórzyła w roku 2016 w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Makeup Talent Show by Olaf Tabaczyński.

W kwietniu 2010 roku ukończyła indywidualne szkolenie z zakresu makijażu permanentnego brwi, powiek i ust oraz tatuażu biologicznego. Tutaj odkryła swoją największą pasję. Coś co poprawia wizerunek klientek i jest trwałe, przynosi jej największą satysfakcję.

W tym kierunku skierowała swój rozwój zawodowy uczestnicząc w szkoleniach, kursach, konferencjach i warsztatach na światowym poziomie wciąż pogłębiając swoją wiedzę.

W roku 2012 zdobyła III miejsce w I Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Permanentnego.

W 2017 roku rozpoczęła pogłębianie wiedzy w kierunku mikropigmentacji medycznej – odtwarzanie brodawki sutkowej po mastektomii, korygowanie blizn, mikropigmentacja skóry głowy.

Zrezygnowała ze współpracy z firmą La Femme a następnie SPN jako instruktor stylizacji paznokci, a dziś swoją wiedzą dzieli się jako oficjalny dyplomowany Instruktor Makijażu Permanentnego współpracujący z marką LINEL.

Od września 2017 oficjalny dystrybutor sprzętu CONTURMO oraz pigmentów i akcesoriów do makijażu permanentnego.

Wykonuje makijaż permanentny i mikropigmentację medyczną, prowadzi szkolenia, usuwa ‘permanentne błędy innych’ laserowo i chemicznie, a od czasu do czasu wykonuje makijaże okazjonalne i dzieli się swoją wiedzą również w tym zakresie.