SANDRA CIEŚLAK

| kosmetyczka | stylistka paznokci | stylistka rzęs |

Po kolejnej nieudanej stylizacji swoich paznokci w pobliskim salonie postanowiła, że weźmie sprawy w swoje ręce. Zaczęło się od kupna zestawu startowego i robienia paznokci w wolnym czasie sobie i najbliższym. Po długiej i krętej drodze wybierania ścieżki zawodowej m.in. po technikum telekomunikacji, studiach pedagogicznych i różnych kursach pomyślała o paznokciach i kosmetyce jako sposobie na swoją przyszłość.

Mimo niezadowolenia rodziny wybrała i ukończyła z wysokimi ocenami szkołę kosmetyczną, uzyskując tytuł technika usług kosmetycznych. W międzyczasie rozpoczęła pracę w salonie kosmetycznym jako stylistka paznokci. Jednak wiedziała, że chce czegoś więcej. Ciągle się uczy na szkoleniach i pokazach kosmetycznych zdobywając certyfikaty i uprawnienia do co raz to bardziej wymagających zabiegów m.in. z kwasów trójchlorooctowych, mezoterapii  mikroigłowej, igłowej itp.

W kwietniu 2017 dołączyła do teamu w Studio Obsession oferując swoją wiedzę i umiejętności w stylizacji paznokci, kosmetyce twarzy i ciała oraz stylizacji rzęs metodą 1:1.